ورزشهای بعد زایمان طبیعی

مرداد, 1394 3 نظرات ورزش هوازی

شما می توانید بعد از زایمان، تمرینات کف لگنی خود (کگل) را آغاز کنید. علاوه بر آن، مقدار زیادی بستگی به این دارد که شما در دوران بارداری چقدر فعال بوده اید و چه نوع زایمانی داشتید.کار کردن کف لگن به حفاظت از شما در برابر نشتیات (بی اختیاری استرس) کمک می کند.

ورزش بعد زایمان طبیعی

همچنین می توانید به آرامی ماهیچه های شکم خود را فشار دهید تا به آن ها کمک کنید قدرت خود را به دست آورند.اگر ورزش منظم در دوران بارداری داشته اید و زایمان تان به آرامی پیش رفته باشد، می توانید ورزش کنید و به محض اینکه احساس آمادگی کردید، به کار خود ادامه دهید.

با میزان احساستان و اینکه چقدر انرژی دارید کار انجام دهید ، مادرها در زمان بهبودی بعد از زایمان طبیعی و سزارین، احساس متفاوتی دارند با این حال، اوضاع و احوال شما در هر مورد، بهتر می شود. هورمون باربری و شیردهی می تواند به مدت چند ماه پس از زایمان، مفاصل شما را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین مراقب باشید که فعالیت زیاد را خیلی زود انجام ندهید.

بهترین نوع ورزش که می توان بعد زایمان طبیعی شروع کرد، چیست؟

همانند کار کردن بر روی کف لگن، رفتن به پیاده روی ملایم، راه خوبی برای مادران جدید و شروعی برای ورزش است. بیرون رفتن به حفاظت از شما در برابر افسردگی بعد از زایمان نیز کمک خواهد کرد. شما می توانید کودک خود را برای پیاده روی در کالسکه بگذارید.

با بازگشت قدرتتان، می توانید پیاده روی تان را طولانی تر و سریع تر کنید.

اگر احساس خستگی می کنید، زیاده روی نکنید. در مدتی که نیاز دارید به خودتان استراحت دهید.

برچسب ها
3 نظرات
 1. ؤضا مرادی

  لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

  پاسخ
  1. کاربر سایت

   لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

   پاسخ
 2. کاربر سایت

  عالی

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *